Shikoni si duken vajzat e BBV sonte, Cunat fillojn te behen xheloz

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në të ishte një surprizë për të gjitha vajzat, pasi për mbrëmjen e sotme atyre u kanë dërguar disa fustane.

Vajzat u gëzuan shumë dhe menjëherë nisën duke i provuar. Por nga ana tjetër djemtë duket se u mërzitën.

Meridiani me shaka thotë: “Arbana jemi shumë të zhgënjyer, katër çuna jemi”.

Më pas ndërhyn Iliri, i cili shton se ishin edhe të parët që u mblodhën në sallon për të dëgjuar se çfarë ka të shkruar në zarf.

“E ka fajin Trixa”, thotë më pas Meridiani.

UserOnline

Related Posts