Mbase s’më pëlqen në seks kur të dalim jashtë”/ Donald Veshaj habit me deklaratën për Beatrix Ramosajn: Sa e vështirë t’i harrosh…

Antonela Berisha dhe Donald Veshaj, kanë diskutuar së bashku pas spektaklit të së premtes për marrëdhëniet e tyre. Ata kanë treguar se…