Dalin fotot/ Iriada e “Përputhen” para dhe pas ndërhyrjeve

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Iriada është një prej personazheve më të komentuara të momentit.

Ajo ra në sy menjëherë për pamjen e saj të kuruar, megjithse edhe u komentua shumë për ndërhyrjet plastike.

Ajo pa problem i ka pranuar edhe vetë këto ndërhyrje jo vetem në pamje por edhe fizikun e saj.

Ndjekësit e “Përputhen” janë siguruar që të gjejnë foto të Adës para dhe pas ndërhyrjeve. Një faqe në Instagram ka postuar foto e Adës para operacineve dhe duhet ta pranojmë se Ada ka qenë gjithmon e bukur edhe pa ndërhyrje.
UserOnline

Related Posts