“U zgjova nga mallkimet e kësaj gruaje!” Arbana Osmani i pergjigjet ndjekses publikisht

Sot Arbana ka ndarë një postim me ndjekësit në Instastory, ku zbulon se një person i ka dërguar asaj mesazhe ku uron më të këqijat për fëmijët e saj. Ironia është se personi në fjalë ka në foton e profilit, një foto me dy fëmijë.

“Unë nuk jam në luftë me Antonelën, por shoqe s’mund të jetë”Atdheu përballet me Antonelën pas debateve të saj me Arjolën në “Big Brother VIP”

Antonela mori sot një surprizë shumë të veçantë në “Big Brother VIP”! Ajo mësoi se motra e saj priste një djalë, dhe pati mundësi ta…