“Çmendet” Donaldi, godet murin me grusht: Nuk e duroj dot Ilirin, mos të flasë

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Aktori Donald Veshaj nuk po e duron dot më presionin brenda shtëpisë së “BBV”. Ai ka qëlluar me grusht murin e shtëpisë vetëm se nuk duron dot Ilirin, i cili është duke folur me Monikën, për çështjen e tyre.

Kliko me posht per ta pare

Kujtojmë se Donaldi dhe Iliri mbrëmjen e djeshme patën një debat të fortë. Ishte Iliri, ai që i evidentoi Donaldit, se eshte kthyer në një mburojë për Sarën duke dalë në kundërshtim me atë që ai ka thënë për Ilirin, të cilin e akuzon se mbron Arjolën apo anasjelltas.
UserOnline

Related Posts