Donaldi bën deklaratën shokuese: Nëse Iliri fiton çmimin e MADH, unë do vrisja veten…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Marrëdhënia e Donald Veshajt dhe Ilir Shaqirit është shoqëruar me tensione që nga momenti kur dyshja hynë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ndërsa kohët e fundit, tonet mes tyre janë ashpërsuar. Së fundmi, teksa banorët diskutonin se fitues i spektaklit mund të jetë koreografi i njohur, aktori i humorit u shpreh se nëse kjo do ndodhte “do vriste veten”.

Pjesë nga diskutimi:

Einxhel Shkira: Nuk po më plas fare.

Donald Veshaj: I thua ti ta gëzojë çmimin atij?!

Einxhel Shkira: Po le ta gëzojë mo!

Donald Veshaj: Unë do vrisja veten!

Einxhel Shkira: Po fare, po fare o vëlla.

Donald Veshaj: Po o vëlla do vrisja veten.

UserOnline

Related Posts