Pas shumë zënkave mes tyre, Beatrix dhe Donald marrin një surprizë emocionuese

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Beatrix dhe Donald kanë kaluar ditë aspak të qeta së fundmi. Madje duket sikur ata po përjetojnë krizat e para në çift, pasi kanë patur shumë debate e pakënaqësi.

Ndaj, sot një surprizë e këndshme ka ardhur për çiftin e shtëpisë.

Teksa banorët ndodheshin në oborrin e shtëpisë, një parashutë është afruar përreth tyre ku surpriza e veçantë ishte Donaldin dhe Beatrix.

Fansat e tyre të zjarrtë i surprizuan ata me një parashutë në të cilën shkruhej një dedikim.

“No risk, no story”, shkruhej krahas një fotoje të tyre.

Surpriza i habiti të dy por edhe i emocionoi pa fund, meqënëse sot është edhe dita e fundit e vitit, dhe më shumë se kurrë ata ndiejnë mungesën e njerëzve të dashur dhe familjarëve.

UserOnline

Related Posts