Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj në lidhje dashurie?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Modelja e njohur, Arta Nitaj, vazhdon të jetë mjaft e komentuar në rrjete sociale.

Ajo së fundmi është parë duke shijuar pushimet në Dubai, nga edhe po sjell imazhe të ndryshme.

Por, fansat kanë vërejtur një detaj, i cili menjëherë u bë viral në rrjet.

Bëhet fjalë për aktorin Romeo Veshaj, i cili ka publikuar një fotografi në të njëjtin vend sikur Arta.

Një gjë e tillë ka ngjallur reagime, duke aluduar se dyshja mund të kenë filluar një lidhje dashurie.

UserOnline

Related Posts