Donaldi dhe Beatrix ‘shijojnë’ njëri-tjetrin në jakuzzi, shikoni format perfekte të këngëtares (FOTOT)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Donaldi dhe Beatrix e kanë shijuar pafund qëndrimin në suitë vetëm për vetëm.

Pasi kanë vallëzuar nën ritmet e muzikës romantike me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar përqafimet dhe puthjet mes tyre, ata janë futur në jakuzzi.

Beatrix ka ekspozuar format perfekte me një palë bikini rozë, ndërsa ka shkuar pranë Donaldit.

Beatrix dhe Donald janë një prej çifteve të krijuara në Big Brother Vip.

Edhe pse Donaldi fillimisht u përfshi në një nga momentet më romantike në spektakël, ku edhe u puth me Bora Zemanin, ndërsa ata ishin në konflikt me njëri-tjetrin, ai pak javë më vonë tha se ishte single në shtëpi. Më pas djali u përfshi në histori dashurie me Beatrix.

UserOnline

Related Posts