Tre banorë të rinj në ‘Big Brother VIP’, nuk kanë fund surprizat

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Të shtunën “Big Brother VIP” zyrtarizoi shtyrjen e finales së tij deri me datë 18 Shkurt. Ky vendim i ka vënë në dilemë banorët nëse do munden të përballojnë dhe një muaj në izolim.

Nuk dihet nëse ata do vendosin të qëndrojnë, por ‘Iconstyle’ shkruan se nesër do të futen banorë të rinj brenda shtëpisë. Bëhet fjalë për dy vajza dhe një djalë, identiteti i tyre nuk është bërë ende i ditur.

Kujtojmë se në nominim janë Sara dhe Dj Dagz. Njëri prej tyre do të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.
UserOnline

Related Posts