Zbulohet emri i vërtetë i Beatrixit

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Këngëtarja nga Kosova, Beatrix Ramosaj është njëra ndër personazhet më të përfolura në Big Brother.

E gjithë kjo për shkak të marrëdhënies së saj me konkurrentin tjetër, Donald Veshaj, ku ky i fundit ka filluar lidhjen më këngëtaren ende papërfunduar atë më Bora Zemanin.

E teksa të gjithë flasin për Trixa-n, me shumë mundësi askush nuk e di emrin e saj të vërtetë.

Së fundmi emisioni “n’ZOOM” ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe me origjinë ajo është nga Llapashtica e Komunës së Prishtinës.

Pra, deri më tani këngëtarja ka përdorur një emër arti me të cilin identifikohet edhe në rrjetet sociale.

Ndryshe të shtunën ajo është surprizuar nga tezja e saj, Arbërie Hadërgjonaj.

UserOnline

Related Posts