Konkurrentja e re e “Big Brother VIP” është ish-e dashura e Dj Dagz? Zbulohet e vërteta

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmjen e djeshme 5 banorë të rinj u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Mes tyre, ashtu siç kishte paralajmëruar News 31, ishte dhe moderatorja kosovare Egzona Rafuna.

Mirëpo, kudo qarkulloi lajmi se ajo ishte ish-e dashura e DJ Dagz.

Por si qëndron e vërteta?

Në fakt, Arbri është përfolur për një lidhje me një moderatore kosovare, madje disa-vjeçare. Por në fakt ish-e dashura e tij nuk është Egzona, por Ariana Berisha. Madje, dyshja kanë edhe foto që i kanë publikuar bashkë në rrjetet e tyre sociale. Megjithatë, nui dihet asgjë më shumë se kaq.

Sakaq, edhe vetë Egzona ka mohuar gjithçka. Mbrëmjen e djeshme në momentin kur moderatorja ka hyrë brenda shtëpisë së ‘Big Brother-it” ka deklaruar se Dj Dagz është thjesht miku i saj dhe se kanë një raport që nuk kalon përtej miqësisë.

Kujtojmë qe dje Arbri ishte i dyzuar për të vazhduar qëndrimin në shtëpi, megjithatë zgjodhi të mos largohej, e ashtu siç tregoi teksa e përqafonte, Einxhel ishte arsyeja kryesore.

UserOnline

Related Posts