Reagon per here te pare Beatrix Ramosaj!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ajo shkruan:

Dua ta is kte shkrim me nje falenderim per
te gjith ju qe me falni ngrohtesi dhe jeni interesuar mbi gjendjen time.
Nuk do genjej, jo do gje eshte fushe me lule, tranzicioni ne jeten reale sigurisht ka veshtiresi por kam fatin te jem pjestare e nje familje qe me gjendet prane per co moment dobesie pergjat pershtatjes.

Ju kerkoj ndjese per lenjen pas dore te rrjeteve sociale, shfaqjeve televizive dhe mos pergjigjen e mesazheve por realisht kam nevoj edhe per pak fare kohe qe te ri-gjej gravitetin tim.

Mund t’ju tregoi qe pergjate ketyre diteve terapia ime ka qene pasioni dhe arsyeja perse une jetoj, muzika. Po hedh cdo mendim dhe ndjenj ne leter dhe nota.. E di qe Monika dhe Arjola do jen shume te lumtura kur ta marrin vesh haha. Donaldin po e ndjek nga jashte

E kam supportuar, do jem tifozja e tij e pare dhe sic e thash ne sfiden e lajmeve i gendroj mendimit qe ai duet te fitoj BBV.
Persa i perket marrdhenjes tone, kam lexuar pak se si eshte pare nga jashte.
I kuptoj dhe ata qe kane qene pro edhe deri diku ata kunder
– Dukegenese mardhenia jone ka lindur paster ne nje show
ku ndjeksit jane lidh me protagonistet dhe mendojne se kane te drejten e opinionit dhe giykimit mbi te gjithe ne brenda apo jashte shtepise.
Sot eshte dita ime e 4 jashte asaj shtepie dhe nese @donaldveshaj do me zgjaste doren qe te hidheshim bashke, do e beja po prap.
Bekime dhe dashuri per te gjith ju!

UserOnline

Related Posts