Opinionistia e ”BigBrother” favorizon pa te drejte kete lojtar!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Balina Bodinaku eshte opinioniste ne shown me te famshem ne Shqiperi qe prej fillimit te emisionit.

Por javet e fundit duket se ajo po favorizon me mendimet e saj vetem Donaldin duke perdorur mendimin dhe opinionin e saj per te kritikuar te gjithe lojtaret te cilet kan debat me te.

Ne kemi krijuar nje sondazh ne kanalin tone ku mund te shprehni mendimin tuaj me vote ose koment

KLIKO ME POSHTE!

UserOnline

Related Posts