Sot është koreograf i njohur, banori i Big Brother Vip ka dubluar videot porno

Tan Brama është një nga koreografët më të talentuar në Shqipëri, i cili bashkëpunon me shumë këngëtarë.

Tashmë ai është pjesë e Big Brother VIP, dhe ajo që ka rrëfyer koreografi do t’iu befasojë, ashtu siç ka befasuar Donaldit. Balerini është shprehur se ka marrë pjesë në dublimet e videove porno në Digitalb, para 10 vitesh. Donaldi ka mbetur i shtangur nga rrëfimi i Tan Bramës, ndërkohë që Einxhel e konfirmoi një gjë të tillë.

Tan Brama: Kam pas punu te dublimet…

Donaldi: Kë ke dubluar?

Tan Brama: Nuk e njeh Tan Bramen ti?

Einxhel: Te channel x…

Donaldi: Jo re jo, yp xhixhi ha pilaf

Tan Brama: E kam pasur Daniel pseudonimin, kam dalë te Çani e kam thënë. I ke pas pa ti?

Einxhel: Jo, duhet thënë se porno e dubluar është një tmerr

Related posts

Trending

- Advertisement -