Arjola e zhgenjyer nga Fifi: “Më habiti dashuria ndaj Donaldit!”

Të martën Fifi u rikthye sërish në “Big Brother VIP” për të surprizuar Monikën me të cilën ka një lidhje të ngushtë. Ajo u takua me gjithë banorët por duket se takimin me të përzemërt e pati me Donaldin. Edhe më herët për Vit të Ri ajo i ka folur atij nga studio dhe e ka inkurajuar.

Mirëpo, gjithë kjo Arjolës i është dukur e papritur. Në një bisedë me Einxhel ajo shprehet se nuk e kupton dashurinë e madhe që i ka lindur Fifit për Donaldin. Më tej, Arjola tha se ka qenë ajo dhe njerëz të tjerë që i kanë qëndruar pranë në momentet më të vështira.

Related posts

Trending

- Advertisement -