Po më ikte inati me Donaldin”/Einxhel bisedon me vajzat

Einxhel ka biseduar me vajzat pas incidentit të mbrëmshëm ku ajo lëndoi keq krahun, duke luajtur në shtëpi.

Banorët u kujdesën për të por në veçcanti ai që u kujdes më shumë ishte Donaldi.

Einxhel nuk e priste gjithë këtë përkujdesje nga ana tij pasi dyshja nuk flisnin me njëri tjetrin.
“Po më ikte dhe inati me Donaldin,po e kaloja me shaka.

Thash ishe shumë e bukur për të qënë e vërtetë”,tha moderatoja duke qeshur.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -