Donaldi Kujton perseri Bora Zemanin (VIDEO)

Mbremjen e djeshme  Mozzik ka ardhur ne shtepin e big brother vip  per banoret qe ti kendoj disa keng, kemi par qe dhe Donaldi ishte shum i aferm me Mozzik  perpara se ai te largohaj nga shtepia Donaldi i ka then qe perse nuk e kendon ate kengen, Gezuar ditlindjen zemra ime …..  mesa duket Donaldi e ka pasur per Bora Zemanin dhe se ai nuk e harron dot kaq kollaj ate. 

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -