EINXHEL FLET PER HERE TE PARE NGA SPITALI: NUK DOJA TE KRIJOJA PANIK!

Diten e sotme Bb VIP ka nisur me nje diskutim per situaten e Einxhel dhe me pas eshte bere lidhja me te nga spitali. Fillimisht jane transmetuar te gjitha momentet kur Einxhel ka dale nga shtepia dhe ne spital ka shkuar babai i saj. Per te cilin Einxhel eshte shprehur se nuk donte qe te takoheshin ashtu.

Ne lidhjen direkte Einxhel ka thene:

“Jam shume mire, sidomos pas make upit dhe rregullimit te flokeve qe bera.

Doja te shpjegoja pjesen e te qeshures. Nuk eshte faji i banoreve une nuk doja te perhapja panik e te merakoseshin familjaret. Ndihmen e shpejte une e refuzova sepse e dini vete ju si jam une.

Rezultoi qe kisha bere shume mire se ja lehtesova punen doktorit. Kur doktori tha qe do me vere allci i thash Donaldi eshte shume i lumtur se do e pikturoje dhe kam ardhur me frutat e detit te ngrira qe me vuri Iliri ne shtepi. Banoret jane te mrekullueshem me mbeshteten te gjithe shume dhe ana humane nuk mungon tek asnjeri prej tyre dhe i falenderoj shume. Dua te jem pafund mes tyre, por vetem nese ata duan te kene nje person me nje krah!”

Nese vendosin mjeket qe ti mund te kthehesh a jane banoret te gatshem te kujdesen ka thene Arbana.

Banoret menjehere jane shprehur se jane te gatshem te kujdesen dhe e presin ate ne shtepi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -