Çfarë do ndodhë sonte në “Për’puthen Prime”? Ana dhe Edi shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

Prej disa ditësh, Edi është rikthyer në “Për’puthen”, pasi u përjashtua sepse theu rregullat bashkë me Adën. Këtë javë është transmetuar takimi i parë i tij që e ka realizuar me Anën ku është vënë re tepër afrimitet mes tyre. Edi nuk hezitoi të tentonte të rrëmbente një puthje nga Ana por nuk ia doli.

Megjithatë, duket se puthja e parë mes tyre do transmetohet sonte në “Për’puthen Prime”. Autorja e emisionit Olsa Muhameti ka bërë një postim në Instastory ku tregon puthjen e tyre teksa shkruan: “Puthja që shkaktoi trazira sot në Prime”.

Ana dhe Edi shkëmbejnë puthjen e parë në buzë! Zbulohet

Si e kanë pritur të tjerët këtë puthje? Na mbetet të presim deri në mbrëmje.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -