U rikthye sërish në shtëpinë e Big Brother VIP, ja si e presin banorët Einxhelin

Einxhel rikthehet në shtëpinë e “Vëllait të Madh” pas operacionit. Banorja sapo është kthyer brenda “Big Brother VIP”.

Moderatorja po ndihet më mirë dhe tashmë Arjola, Monika dhe Beniada po i qëndrojnë afër.

Kujtojmë se, Einxhel u aksidentua dje e cila theu krahun dhe iu desh t’i nënshtrohet një operacioni.

Mbrëmjen e djeshme nga spitali, Eixhelit iu mundësua të nis zinxhirin e nominimeve.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -