E dashura e “yllit” të United publikon fotot skandaloze: Ja çfarë më bën ai

Mason Greenwood është në telashe. E dashura e tij, Harriet Robson ka publikuar një video në Instagram, e cila ka nxitur reagime të shumta. Ajo ka publikuar një audio-incizim ku Greenwood dëgjohet teksa i kërkon dhunshëm që të kenë marrëdhënie intime.

Por, aty shihen dhe pamje të tjera që janë edhe më të frikshme. Ajo shihet e gjakosur dhe shkruan: Nëse doni ta dini çfarë më bën Greenwood. Për këtë rast ka reaguar edhe policia e Mançesterit.

Njoftimi:

Policia e Mançesterit është në dijeni për pamjet e publikuara në rrjetet sociale. Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.”
Mesa duket, futbollisti i United është në telashe dhe nëse provat e publikuara do provojnë fajësinë e tij, ai do rrezikonte dhe burgun.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -