“Ishte shumë e tepërt”/ Ish-banori i BB VIP: Mozzik nuk zgjodhi të këndonte, por të rrinte me Donaldin

Ditën e sotme në emisionin “Fan Club” në Top Channel u komentua hyrja e Mozzik brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe mbështetja që bëri publikisht për Donaldin…

Bora Zemani flet për herë të parë për gjendjen e saj shëndetsore dhe rikthimin në Për’puthen: Kam qenë me 40

Bora Zemani ka publikuar mbremjen e shkuar një video, ku ka treguar gjendjen e saj shëndetësore, pas mungesës disa ditore në “Përputhen”…