“Do ta haja me sy”! Beniada Nishani zbulon pëlqimin për djalin që bën tatuazhe: Ai më shikonte…

Në shtëpinë e “Big Brother VIP”, banorëve iu dha mundësia që të bënin tatuazhe nga dy djemtë që kishin ardhur në dhomën e surprizave. Ilir Shaqiri Donald Veshaj dhe Monika Lubonja ishin ata që vendosën t’i bënin.

Beniada Nishani, gjatë një bisede që po bënte në kuzhinë me Arjola Demirin, i tregoi aktores se kishte pëlqyer djalin e tatuazheve. Modelja u shpreh se “do ta hante me sy”, çka nxiti të qeshura mes vajzave.

Mirëpo Beniada theksoi faktin se është një person i turpshëm dhe nuk se dëshironte të qëndronte tek dhoma ku ndodhej tatuazhisti.

Pjesë nga biseda:

Beniada: Ai më shikonte mua, unë shikoja tjetrin se po ta shihja do ta ‘haja’ me sy

Arjola: Ishte shumë simpatik, po përse nuk ndënje tek dhoma se do i biesh pishman

Brniada: Kisha turp!

Arjola: Po kur do rritesh? Po ti do kesh gjithmonë

Beniada: Po çfarë të bëj kështu jam, kam turp! Prandaj jemi beqare, kur vjen një djalë i bukur ai andej unë këtej. Kur më pëlqen dikush qëndroj si pincë kam frikë. Kam qejf të më ngacmojnë por mua jo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -