Einxhel do të vazhdojë apo do të lërë shtëpinë e BBVIP? Ja vendimi i mjekëve!

Einxhel ka përfunduar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale për shkak të një dëmtimi që pësoi në krahun e saj gjatë lojës që po bënte me Ilirin.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka komunikuar me publikun dhe banorët përmes një lidhje live nga ambientet e spitalit. Mirëpo rrugëtimi i saj është në dorë të shëndetit të saj dhe konfirmimit nga mjekët nëse mund të vazhdojë apo jo.

“Big Brother” ka vendosur pas konsultimit me ekipin mjekësor se Einxhel është në gjendje të mirë shëndetësore dhe së shpejti do të rikthehet në garë duke iu bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri!”, shkruhet në postimin zyrtar!

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -