Bora Zemani flet për herë të parë për gjendjen e saj shëndetsore dhe rikthimin në Për’puthen: Kam qenë me 40

Bora Zemani ka publikuar mbremjen e shkuar një video, ku ka treguar gjendjen e saj shëndetësore, pas mungesës disa ditore në “Përputhen”.

“Faleminderit shumë për mesazhet që më keni dërguar. Unë kam qenë shumë sëmurë gjatë këtyre ditëve, me temperaturë të lartë, deri në dyzet, por ka nisur përmirësimi dhe shpresoj të jem sa më shpejt në Për’puthen. Ju puth fort të gjithëve, nga larg, që mos t’ju ngjis ndonjë gjë”, shprehet Bora.

Moderatorja ka munguar prej disa ditësh në program. Dy puntata janë prezantuar nga Ana Lleshi, ndërsa në puntatën “Prime” programin e drejtoi Elona Duro.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -