Monika nuk përmbahet në BBVip/ Heq bluzën e kërcen mbi karrige (VIDEO)

Sot banorët Big Brother kanë kaluar disa momente argëtimi. Teksa të gjithë kërcenin, vëmendje tërhoqi aktorja Monika Lubonja. Ajo u shfaq duke kërcyer mbi një karrige dhe në një moment shihet teksa heq bluzen.

Si për t’i hedhur “benzinë zjarrit”, banorët filluan me ovacione për gjestin e saj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -