Arjola Demiri ‘lë nam’ në BBV me veprimin e fundit, kritikohet ashpër (VIDEO)

Spektakli i Big Brother VIP ka marrë vëmendje të madhe dhe banorët e shtëpisë komentohen pothuajse për secilin veprim.

Qëndrimi 24 orë nën vëzhgimin e kamerave shpesh herë bën që banorët të kenë debate, situata të siklteshme e momente komike që nuk iu ikin syrit të publikut.

Për një situatë të sikletshme së fundmi është komentuara dhe aktorja e njohur, Arjola Demiri, e cila në rrjetet sociale u kritikua për papastërit.

Në një moment teksa ajo ndodhej në suit bashkë me Einxhel Shkira, aktorja u pa e zbathur ndërsa binin në sy këmbët e papastra.

Fotografi nga ky moment bëri që të shpërndahej në mediat sociale dhe të marrë reagime të shumta të ndjekësve të BB VIP, ndërsa aktorja shihet e pa shqetësuar e shtrirë në shtrat.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -