E papritur! Moderatori shqiptar puth të ftuarën në buzë në mes të emisionit

Një prej personazheve më të komentuar të “Aventurierët” dhe “It’s My Love”, Kri Gorasi, ishte e ftuar në emisionin “Expuls” në “RTV Ora”, të moderatorit të njohur Ronaldo Sharka.
Situata dukej e qetë deri në momentin që Ronaldo dhe e ftuara i kanë lënë të gjithë me gojë hapur, kur papritur kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Teksa moderatori prezantonte vajzën e cila iu afrua pranë, ata ndanë një moment intim me njëri-tjetrin që solli reagime të shumta në publik.

Të shumtë ishin ata që s’i pëlqeu kjo puthje në televizion, ndërsa një pjesë tjetër u habit dhe u bë kurioz për raportin e dyshes jashtë kamerave.
Shpeshherë, personazhe të showbiz-it ngacmojnë publikun me gjëra të tilla për show, por asnjëherë nuk është përjashtuar mundësia se gjëra të tjera mund të “fshihen” jashtë ekranit.
Momentalisht, puthja e tyre është më e komentuara e rrjetit, ndërsa asnjëri s’ka dashur të prononcohet lidhur me atë që ndodhi.
Intervista në “Expuls” ka shkuar siç duhet, ndërsa duhet ta pranojmë se vëmendjen më të madhe e ka marrë minuta e puthjes.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -