I kushtoi këngë Donaldit/ Por Beatrix i ka nisur edhe një mesazh Bora Zemanit: Sidomos për ty…

Gerald Qerimi i ftuar në “Shqipëria live” diskutoi lidhur me projektin e ri muzikor të Beatrix. Ndër të tjera, ai tha se ka rreshta të këngës në të cilët, Beatrix i drejtohet ish-partneres së Donaldit, moderatores Bora Zemani.

Pjesa kur Beatrix thotë le të xhelozojnë, gazetari ka aluduar se Trixa ka mesazh për Borën. Këtë se çfarë shton, gazetari shqiptar e argumenton duke u bazuar se Beatrix ka lexuar lajmet në media online lidhur me Borën dhe Donaldin.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Faj” që duket se ia dedikon romancës së saj që lindi brenda shtëpisë së Big Brother VIP me aktorin Donald Veshaj.

“Kjo ndjenjë e jona, as mua, as ty nuk po na pyet”, thotë Beatrix Ramosaj ndërsa sugjeron që të gjithë të dëgjojnë anën e saj të historisë.

“Nga zemra ime, për të gjithë ju. Sidomos ty…”, shkruan Trixa në një postim Instastory.

Për këtë duket se i referohet të gjithë atyre që e kanë komentuar romancën e saj me Donaldin. Kujtojmë se disa ditë më parë, Beatrix Ramosaj reagoi me anë të një postimi në Instagram duke treguar se pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri ishte fokusuar tek muzika.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -