Pas daljes nga BBV, sot Beatrix do jetë në PRIME, ja prapaskenat! (FOTO)

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”, Beatrix vendosi që të mos reagonte menjëherë pas eliminimit.

Ajo vendosi të térhíqej por më pas menjëherë publikoi këngën e saj më të re, që në fakt është një dedíkim për Donaldin.

“Faj” titullohet kënga e saj e cila vetëm në 3 ditë, ka arritur të ‘rrembejë’ më shumë se 1.1 milionë klikime. Madje, Beatrix vendosi të mos shfaqej as në “Fan Club”. Por tani, ç’prítet të bëjë këngëtarja e njohur?

Prive.al shkruan se Beatrix do të rikthehet në ekran nesër, ku do të shfaqet në spektaklin e së martës.

Nuk dihet se ç’do të ndodhë më pas, nëse Beatrix do t’i komunikojë ndonjë mesazh Donaldit apo jo. Kjo mbetet për tu parë.

Lidhja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë në publik. Ka shumë persona që kanë qenë kundra lídhjes së tyre por ka patur dhe nga ata që kanë qenë pro.

Donaldi u mërzít shumë nga largimi i Beatrix, ku herë pas here qëndron dhe i vétmuar. Së fundmi, aktori dëgjoi këngën e Beatrix në shtëpi dhe u emocíonua pa masë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -