Georgina Rodriguez pushon në Dubai, pozon me “binjaket” e saj (fotot)

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, janë me pushime buzë detit në Dubai. Ata shoqërohen nga fëmijët, ndërsa kanë publikuar për ndjekësit e pafund të rrjetet sociale foto nga momente të ndryshme. Bie në sy një “set” fotosh i Georgina, që ekspozon barkun e saj të fryrë, brenda të cilit po rriten përditë binjakët e çiftit të njohur.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -