“Do të të vrasim edhe ty”/ Trondit Arbana Osmani, tregon si u detyrua të telefonojë policinë

Moderatorja Arbana Osmani rrëfeu mbrëmjen e djeshme një moment të vështirë gjatë transmetimit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

E ftuar në “Ëndërrtjerrësit”, Osmani tregoi se historia e një çifti që duheshin, por ishin edhe kushërinj të largët, ka sjellë tensione në studio.

Sipas moderatores, kanë qenë familjarët e vajzës ata që janë futur në emision dhe kanë kërcënuar me vr asje palën tjetër. Tensionet kanë detyruar Arbana Osmanin që të telefononte policinë.

“Kjo ka qenë një histori kur këta të dy kanë qenë kushëri të largët dhe fisi i kësaj vajzës nuk pranonte lidhjen. Ai do t’i propozonte, erdhën të gjithë. Thonin do të të v rasim, erdhëm aty, u përplasën. Njëra thoshte nuk dal nga studioja sepse më vr asim, as të tjerët nuk dilnin.

E mori unazën, e pranoi dhe sot janë bashkë,”- tha Osmani ndër të tjera.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -