Donaldi tregon historinë, ja arsyeja që e ndau edhe nga Bora

Aktori i njohur Donald Veshaj ka zbuluar edhe një herë tjetër, një pjesë të karakterit të tij, në raportet intime me femrat.

Donaldi pranon se ai është shumë xheloz kur është në një lidhje me një vajzë. Së fundmi, aktori ka treguar në shtëpinë e Bg Brother VIP një nga historitë e tij të adoleshencës.

“Kam qenë shumë xheloz, i sëmurë fare”, u shpreh Donaldi.

Më herët, aktori Donald Veshaj ka qenë në një lidhje dashurie me moderatoren e njohur Bora Zemani, për të cilën kur ka dhënë intervista pas ndarjes, ka lënë të kuptohet se shkak ishte bërë xhelozia dhe mungesa e vëmendjes.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -