Donaldi kërkoi të publikonte fotot e Einxhel, reagon me URGJENCË Romeo

Mbrëmjen e djeshme një debat i fortë “plasi” mes Einxhel dhe Donaldit.

Një deklaratë e moderatores se vëllezërit Veshaj janë bërë të famshëm nga të dashurat e tyre bëri që një situatë aspak e këndshme të krijohej në emosionin LIVE.

Donaldi i quajti të ulëta fjalët e saj ndërsa debati degradoi më tej duke kaluar në personale dhe duke hapur muhabete të vjetra mes tyre.

Ata kanë pasur një bashkëpunim jashtë shtëpisë që nuk ka përfunduar mirë. Einxhel shpërtheu ndaj tyre duke thënë se kishte bërë një aks ident dhe se e kishin hequr nga puna.

Donaldi tregoi anën e tij të historisë duke thënë se Einxhel nuk e merrte seriozisht punën, madje i kërkoi binjakut të tij Romeos që nga jashtë të publikonte provat dhe fotot që vërtetonin fjalët e tij.

Pas gjithë kësaj situate ka reaguar dhe Romeo i cili ka publikuar një video ku shihet binjaku i tij i tensionuar. Romeo krah videos shkruan: Demi i vëllait bëhu i fortë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -