Një tjetër konkurent largohet nga Përputhen, ja çfarë thotë për produksionin

Gjatë këtij edicioni në ‘Përputhen’ ka patur hyrje dhe dalje të shumta nga ana e konkurrentëve, ndërsa autorja Olsa Muhameti ka paralajmëruar se nuk do të ketë një sezon të tretë.

Ditën e djeshme, Azem Halimi djali nga Kosova ka njoftuar ka njoftuar përmes një statusi në Instastory se nuk do të jetë më pjesë e ‘Përputhen’.

Megjithatë, ndryshe nga shumë përsonazhe të tjerë ai i ka ndarë mirë punët me produksionin ku është shprehur se bota televizive i ka pëlqyer shumë.

Me anë të postimeve të fundit kemi kuptuar që ai po përgatit diçka që ka të bëjë më kamerat dhe fotografitë.

Por se çfarë konkretisht mbetet për tu parë në vazhdim.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -