Jennifer Lopez provokon sërish, tregon format perfekte në rrjetet sociale

Jennifer Lopez di si të tërheqë vëmendjen. Këtë e dëshmojnë fototgrafitë e reja që ka postuar në rrjetet sociale. Këngëtarja dhe aktorja ka postuar disa imazhe nga prapaskenat e filmit të ri në të cilin luan, me titull “Marry Me”.

E veshur me një fund deri tek ijet me disa lidhëse, trupi i saj dukej më perfekt se kurrë. Komedia romantike ‘Marry Me’ është planifikuar të dalë më 11 shkurt, pikërisht në kohën e Shën Valentinit.

Jennifer luan një këngëtare me famë ndërkombëtare, që ka të bëjë me një jetë dashurie publike, e cila pasqyron realitetin e saj. Në këtë film, ajo luan krah yllit tjetër të famshëm, Maluma.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -