‘Iliri po të futi llapën të shkriu’, Arjola bën deklaratën e fortë ngaa dhoma e gjumit

Banorët e ‘Big Brother VIP’, Einxhel, Arjola, Monika dhe Iliri kanë biseduar mbrëmjen e djeshme me njëri-tjetrin në dhomën e gjumit. Sipas Einxhelit, Iliri është tip pasionant.

Ndërkohë Arjola ka bërë një koment të tipit “Iliri po të futi llapën të shkriu”. Einxheli: Ti Ilir dukesh që je tip pasionant

Iliri: Unë të shkrij fare. Einxhel qesh. Arjola: Iliri po të futi llapën të shkriu. Einxhel: Lëviza dhe krahun nga e qeshura.SHIKO VIDEON

Kujtojmë se Arjola bashkë me Einxhel janë në nominim për të premten për të dalë nga shtëpia, bashkë me Donaldin dhe Beniadën.

Iliri është shumë i qetë këto ditë, pasi tashmë është zyrtarisht finalisti i parë i finales së madhe të 18 shkurtit dhe këto ditë s’do ketë fare nevojë të jetë në ankth për nominimet.

Gjithashtu, të paktën deri në spektaklin e nesërm në darkë, edhe Monika është e qetë, pasi ia hodhi nominimit për këtë herë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -