Romeo “harron” dhe mbështet Borën para Beatrix? Fansat aq donin dhe kapin detajin që ngre shumë pikëpyetje

Romeo Veshaj eshte menaxhuesi i faqes zyrtare te vellait te tij Donaldit ne Big Brother. Binjaku i tij eshte gjysma me e mire.

Lajmet se nuk ka ndonje pelqim per Beatrix kane qene shume prezente se fundmi, kjo shihet qarte dhe nga mungesa e posteve me te.

Nese i ben nje vezhgim te shkurter faqes se Donald Veshajt ne Instagram bie lehte ne sy nje postim, nje postim qe beri xhiron e mediave dhe lokaleve ne gjithe Shqiperine.

Romeo ka lene te postuar ne Instagram momentin kur Bora Zemani ka qene brenda shtepise se Big Brother dhe shkembeu puthjen e famshme me Donaldin.

Ai nuk e ka pare te arsyeshme te fshije videon me Boren ne Big Brother, duke shkaktuar dhe habi te madhe. Ndoshta ka harruar…

Donaldi i dha fund publikisht lidhjes me Boren, pasi zgjodhi te hidhej ne krahet e Trixes, por postimi eshte ende prezent. Pse?

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -