Top Channel i dhuroi apartament/ Burri i Arjola Demirit fiton kujdestarinë e fëmijëve dhe ajo ende nuk është në dijeni

Arjola Demiri ka folur disa herë për martesën e saj të dështuar dhe marrë dhëniet jo të mira me ish-bashkëshortin.

Aktorja e njohur që është nënë e tre fëmijëve është e divorcuar prej vitesh ndërsa mësohet se së fundmi ishte caktuar gjykimi që do të përcaktonte kujdestarinë e fëmijëve.

Top Channel i dhuroi nje apartmant ku mund te qendrojë me femijet e saj por sipas burimeve të Syrinet Kosova, ish-bashkëshorti i Arjolës e ka shfrytëzuar situatën nga qëndrimi i saj brenda shtëpisë dhe larg fëmijëve që të fitojë më lehtë kujdestarinë e tyre.

Mësohet se gjykimi është mbajtur me 20 janar, datë që Arjola u gjend brenda shtëpisë pas shtyrjes së spekaktlit edhe 1 muaj më shumë.

Këto zëra nuk janë konfirmuar deri më tani nga askush dhe nuk dihet nëse është definitiv përcaktimi i kujdestarisë së fëmijëve.

Kohë më parë u përfol se Arjola ka një rast të hapur edhe me bashkëshorten e tanishme të ish-bashkëshortit të saj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -