”Shkallon” Monika, kap gjoksin me duar, kërcen dhe laget me birra (Video)

Gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, Monika ka treguar se është një person shumë energjik. Këtë e ka vërtetuar më së miri dhe sot teksa ka shijuar një super atmosferë. Aktorja ka lidhur bluzën, teksa Donaldi i ka vendosur karafila rreth qafës dhe në flokë. Më tej Monika ka kërcyer për të gjithë banorët, duke prekur fillimisht gjoksin me duar.
Në fund të “shfaqjes” Donaldi e ka lagur me birra.
Shiko videon me posht, Burimi Top Channel

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -