“Ta q……”/ Big Mama nuk përmbahet, ‘shpërthen’ në të shara në mes të emisionit (VIDEO)

Big Mama është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Prej vitesh ajo ka ditur si të ruajë imazhin e saj dhe dashurinë e fansave.

Të gjithë tashmë e njihni Big-un si një personazh i cili gjithmonë flet pa doreza duke mos e “vrarë mendjen” për atë çfarë thuhet më pas.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Ëhy Not” ku dhe është trembur gjatë transmetimit.

Në një moment ajo nuk përmbahet dhe me humor thotë: A e di çfarë? Tani do të shaj. Ta q… E tani shava, tani më akuzoni se shava,” thotë ajo mes të qeshurash.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -