Ç’po ndodh? Olti Curri nxjerr foton që po bën namin e rrjetit, fut në lojë edhe Arbana Osmanin

Këtë javë banorëve shtepisë së “Big Brother VIP” kanë si provë që të imitojnë një pjesë prej nje filmi të vjetër shqiptar, të ndarë në grupe nga dy.

Iliri dhe Arjola ishin bashkë ne grup dhe duhet te imitonin një pjesë nga filmi i vjeter “Edhe keshtu, edhe ashtu”.

Papritur, Iliri dhe Arjola shkëmbejne nje puthje ne buze, madje ishte Arjola ajo qe iu afrua Ilirit. Ky moment është pikasur menjëherë dhe ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Madje blogeri Olti Curri e ka publikuar këtë foto, ku mbishkruan: “Edhe Arbana po qesh”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -