Çfarë ndodhi? Arbana Osmani futet në shtëpinë e Big Brother VIP, ka diçka për banorët (VIDEO)

Banorët muaj më parë kishin kërkuar nga Arbana Osmani që t’ju gatuante diçka dhe t’ua sillte atyre në shtëpi.

Një gjë e tillë ka ndodhur pikërisht ditën e sotme, ku Arbana së bashku me stafin e Big Brother VIP kanë gatuar disa ushqime për gjashtë banorët e mbetur, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ata kanë zgjedhur gatime të ndryshme për banorët, derisa ata nga ana tjetër janë mbyllur në dhomën e gjumit, Arbana dhe stafi janë futur në shtëpi për të rregulluar gjithçka në tryezën e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Theksojmë se nesër do të zgjidhet finalisti i dytë mes Monikës dhe Beniadës.

Derisa të premten do të jetë gjysmë-finalja e këtij edicioni të parë VIP.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -