PIas skandaIi! Einxhel ka hyrë pesë herë në shtëpinë e “Big Brother VIP” (Pamjet)

Banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri – “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit për shkak të debatit të ashpër që kishte me aktorin, Donald Veshaj.

Së fundmi, Einxhel në një bisedë me aktoret, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri ka treguar se sa herë ka hyrë në shtëpinë e famshme dëri tani.

Kjo bisedë ka marr vëmendjen jo vetëm të ndjekësve, por edhe të opinionistti, Olti Curri i cili ka reaguar lidhur me këtë bisedë duke e postuar në rrjetin social “Instagram”.

Kujtojmë që ndjekësit e këtij formati dinë vetëm tri hyrje të saj, një ajo që u prezantua nga studiot e “Big Brother VIP”, e dyta ajo që u eliminua dhe u rikthye me bilete dhe e treta ishte nga spitali pasi kishte thyer dorën.

Ndërsa, në bisedën mes tyre përmendet një hyrje e Einxhelit para se ta prezantonte produksioni në natën që hyri.

Por, burime të “Kryefjala.com” kanë bërë të ditur se ajo është larguar edhe njëherë nga shtëpia për të kontrolluar një gjëndër që ka pasur në gjoks, e që ka ndodhur pa dijeninë e banorëve dhe publikut.

Lidhur me hyrjen e pestë, kishte aluduar edhe Olti i cili ka shkruar se: “Mendja të shkon që Einxhel do të ketë lënë shtëpinë nga dhoma e rrëfimit dhe më pas produksioni e ka kthyer (që ajo llogariti si hyrje të 5-të, hipotezë kjo)”. E që po ashtu hyrjen e parë e kishte cekur që ka ndodhur para se të hynte si banore.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -