Iliri puth në buzë Arjolën, si reagoi gruaja e balerinit? S’do ta besoni!

Në emisionin Shqipëria Live u rikthye tema më e komentuar rreth puthjes së Ilirit dhe Arjoles.

E ftuar speciale ishte gruaja e Ilirit e cila dha opinionin e saj në lidhje me këtë temë.

Ajo tregoi se e kishte marrë me shumë pozitivitet dhe qetësi këtë gjë sepse ishte vetëm një lojë që zgjati vetëm pak .

Flori Gjini: Puthjen e Ilirit me Arjolën.

Gruaja e Ilirit: E pashë, më pëlqeu për mënyrën se si ato lozën, shumë kam parë nëpër rrjete sociale se si u puth se si u bë.

Erjona Rusi: Ishte rol që ta themi, po luanin ishte aktrim.

Gruaja e Ilirit: Ishte rol dhe njerëzit duhet ta marrin me më sportivitet pjesën e roleve që bëjnë aktrim është puthje për momentin. Kam parë edhe një koment të një blogeri se di nëse mund ta them emrin Olti Curri, që kush do vijë tani që u puth me Arjolën. Nuk besoj të vijë njeri ose të ndodhi ndonjë gjë sepse ishte vetëm një aktrim.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -