‘Kaq i ri dhe ka shumë por*** ky’! Deklaratat e forta të balerinit, Romeo pritet të përballet sot me Ilirin në BBV

Kjo javë ka qenë mjaft intensive për banorët. Ka pasur edhe surpriza e zhvillime si brenda shtëpisë së Big Brother, ashtu edhe jashtë saj.

Një nga momentet ishte edhe një helikopter që qëndroi mbi shtëpi për disa sekonda.

Ishte një surprizë e vëllait binjak, Romeos, për Donaldin.

Helikopteri hodhi tufa me karafila në oborr. Ndërkohë me një mesazh audio zanor përshëndeteshin të gjithë.

Por ky veprim është konsideruar si favorizim për Ilir Shaqirin i cili është shprehur se ‘kaq i ri ky dhe kaq p*rdhë’. Madje Iliri ka kërkuar edhe shpjegime nga produksioni përse po ndodhin shpesh këto favorizime.

Për të gjitha këto që ndodhën, sonte në Prime, pritet një përballje mes Ilirit dhe Romeos.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -