“Kam të dashur”,Bora Zemani tërbon rrjetin me videon që poston së fundmi (Video)

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në median rozë qe prej disa muajve,kjo për shkak të lidhjes së saj me aktorin Donald Veshaj.

Çdo veprim i saj komentohet dhe konceptohet në mënyra të ndyshme nga fansat,të cilët kontrollojnë dhe futen deri në detaje.

Së fundmi Bora ka bërë një video për rrjetin social Tik Tok,ku shprehet:”Unë kam një të dashur”,një trend ky që e bëjnë shumë njerëz.

Dhe shumë fansa e kanë marrë si ngacmim për Donaldin,por duket se në video nuk ka diçka për tu ekzagjëruar apo për tu marrë si ngacmim.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -