I mori të dashurën shoqes së saj! Nuk do ta besoni si reagon Semi kur e pyesin për Beatrixën

Disa ish banorë sonte ndodhen në studion e Big Brother VIP.

Beatrix Ramosaj dhe Semi Jaupuaj janë dy nga ish banoret që janë në studion e BB

Pas një debati mes Ilirit dhe Donaldit ku kanë përmendur njerëz nga jashtë shtëpisë, si gruan e Ilirit dhe Bora Zemanin, duke mos përjashtuar edhe Beatrixën që ka disa javë që është eleminuar nga loja

Arbana në një moment pyet edhe Semin lidhje me këtë debat, duke drejtuar pyetjen për Trixën.

“Po pse e përmendi Iliri edhe Trixën në këtë debat?”, ishte pyetja e Arbanës drejtuar Semit, por që kjo e fundit zgjedhi ta evitonte.

“Se di..”, ishte përgjigjja e shkurër e saj

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -