Balina ia thotë troç Einxhelit: Je xheloze për Beniadën dhe Donaldin

Mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP”, dy opinionistët Balina Bodinaku dhe Arbër Hajdari. Ata u ftuan nga banorët si rrjedhojë e lojës, në këmbim të uljes së parave në çmimin e madh.

Në një moment, Balina ka folur me Einxhelin rreth marrëdhënies së Beniadës me Donaldin duke i thënë se mund të jetë xheloze për ta.

Ajo madje ka theksuar se në raportin e tyre, Beniada ka dhënë më shumë se Einxheli.

“Je xheloze më duket. Nuk e kuptoj se çfarë të pengon që Beniada të ketë një marrëdhënie shumë të mirë me Donaldin? Të them të drejtën në marrëdhënien tuaj, ndonëse ti nuk ke vënë njeri përpara Beniadës, në raportin midis ju të dyjave mua më duket sikur Beniada jep më shumë”, tha Balina.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -